НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Новости ###

Буковина - Нива 2:0. Післяматчева прес-конференція Романа Шпірнова

На післяматчевій прес–конференції тренер "Буковини" Роман Шпірнов зазначив, що незважаючи на перемогу над "Нивою" (2:0), футболістам чернівецької команди є над чим працювати.

- Яким буде Ваш коментар матчу?

- Наші футболісти зіграли так, як ми їх просили. У хлопців багато чого не виходило. Особливо у першому таймі. У другому таймі гравці стали виконувати тренерську установку. Як наслідок, у них усе виходило. Ми могли забити ще більше. Могла наша команда і пропустити. Нам є над чим працювати. Приємно те, що уболівальників на стадіон завітало більше, аніж у попередні матчі.

- Не виключено, що на футболістів позитивно вплинула зміна керівництва клубу...-

- Керівники

Владимир Найко и Евгений Колесник уходят из четвертой команды первой лиги по соглашению сторон.

Фаны Буковины, fcbukovyna.com
Фаны Буковины, fcbukovyna.com18 червня 2013, 23:18
Официальный сайт Буковины поблагодарил футболистов за проведенные в черновицкой команде матчи и пожелал дальнейших успехов.25-летний Владимир Найко дебютировал за Буковину в марте 2012 года и выступал в оборонительной линии и полузащите. Всего он сыграл за Буковину 27 официальных матчей.23-летний полузащитник Евгений Колесник сыграл в минувшем сезоне семь матчей за черновицкий клуб.

Буковина - Верес 0:1. Видео матча

Буковина 17:00 Верес

Черновцы. Стадион "Буковина"

У матчі «Буковини» з лідером першості України – командою «Сталь» (Алчевськ) відзначилися досвідчені футболісти чернівецької команди - захисник Андрій Донець та нападник Степан Маковійчук. На жаль, під час результативної атаки Андрій зазнав травми. А ось Степан після тривалої перерви знову «розписався» у воротах суперника чернівецької команди.

Андрій Донець: «Я пішов на випередження та вдарив по мячу. Воротар чи хтось із захисники потрапили мені у голову. Як наслідок, опинився у маленькому нокауті. І все ж, результативний удар цього вартує. Вже після вимушеної заміни я дуже переживав, бо наша команда прагнула подолати смугу невдач. У останніх матчах нам не вистачало везіння. Ми

Буковина минимально обыгрывает Олимпик

Сталося так, що «Буковині» доведеться дві поспіль офіційні гри протидіяти донецькій команді «Олімпік», яка є дебютантом першої ліги. 13 серпня підопічні Вадима Зайця грали у рамках першості України, а вже 16 серпня буковинці зустрічатимуться з представниками Донбасу у матчі на Кубок нашої держави.

У першому таймі зустрічі команди багато небезпечних моментів не створили. На 7 хвилині воротам «Буковини» загрожував Поднебенной. Шкіряна куля пройшла повз «рамку» Мусієнка. Згодом мав шанси відзначитися Семенюк. Однак, наш нападник не зміг засмутити голкіпера гостей Жданкова, який пройшов школу харківського «Металіста».

На 56 хвилині чудову можливість вразити ворота чернівчан мав капітан донецької команди Санжар. Пробиваючи штрафний, Роман влучив у поперечину наших воріт. Через дві хвилини гравцям

У останньому цьогорічному офіційному матчі першості України чернівецька «Буковина» протидіяла ФК «Одеса». Незважаючи на те, що підопічні Андрія Пархоменка перебувають у нижній частині турнірної таблиці, на «Буковину» очікував важкий поєдинок. Тим більше, що у попередніх поєдинках одесити чинили гідний опір нашим землякам. Зокрема, зустріч першого кола у Одесі завершилася з нічийним рахунком 0:0. Щодо кадрових проблем буковинського колективу, то цей матч через перебір жовтих карток пропускав Володимир Найко. Натомість у заявці «Буковини» на гру після тривалої перерви перебував Олексій Моісеєнко.

Перший удар у зустрічі по воротах суперника завдали гості. К. Пархоменко навісив шкіряну кулю у бік воріт «Буковини», а Платунов загрожував нашим воротам. Голкіпер нашої команди був на місці. А на 10 хвилині гравець «Одеси» Любчак порушив правила

Буковина проведет спарринг со Скалой

13 июля черновицкая "Буковина" сыграет очередной контрольный матч в межсезонье.

Подопечные Сергея Шищенко противодействовать команде "Скала" (Стрый). Матч состоится в Моршине Львовской области.

Игра начнется в 17 часов.

На оглядинах у «Буковині» перебуває Сергій Зелді. У матчі з вінницькою «Нивою» Сергій діяв у захисній ланці. Цей футболіст народився 13 червня 1986 року. Зріст – 183, вага – 67. У чемпіонаті України (ДЮФЛ) Зелді виступав за київське «Динамо» (52 матчі, 23 голи). Грав у збірних України: U – 17 (5 матчів), U – 21 (9 поєдинків). Чи залишиться Сергій Зелді у «Буковині», стане відомо найближчим часом.

Виступ Сергія Зелді у вітчизняних професійних командах:

2002/2003 – «Динамо – 3» (Київ) – 8

2003/2004 – «Динамо – 3» (Київ) – 22 (4)

Буковина шикарным камбеком выбивает Таврию из Кубка Украины

Второй раунд Кубка Украины открывался матчем, в котором симферопольская "Таврия" в Бериславе принимала "Буковину".

Хозяева активно и довольно успешно начали поединок, сумев забить к 22-й минуте уже два гола.

Впрочем, "Буковина" отыграла один мяч еще в первом тайме, а на 55-й минуте сравняв счет в матче.

Остаток матча, что и неудивительно, выдался не таким результативным, а в концовке поединка более удачливыми оказались гости, которые и вырвали победу уже в компенсированное время.

Таврия – Буковина 2:3

Голы: Добровольский 15, Макарченко 22 – Мунтян 31, Крашневський 55, Шишигин 90+1.

Таврия: Чеботарев, Максименко, Клочко, Прихно, Шарабура, Журавленко,

27 лютого чернівецька «Буковина» подала заявку на весняну частину першості України – 2011/2012. Наш колектив відзаявив таких футболістів, як воротар Олександр Чурілов, захисник Володимир Олефір (підписав контракт із МФК «Миколаїв»), півзахисники Владислав Рудченко, Валерій Блажко, Андрій Даньків, Олександр Синичкін, Олександр Каблаш, нападники Ігор Мельник, Євген Ушаков.

У заявці «Буковини» поки що перебуває нападник Вадим Рибальченко, якого нашим клубом виставлено на трансфер.

Станом на 27 лютого склад буковинського колективу поповнили п’ять виконавців: воротар Сергій Тукач («Титан, Армянськ), захисник Володимир Найко («Нива», Вінниця), півзахисники Юрій Бровченко («Кримтеплиця», Молодіжне), Антон Крамар (оренда, ФК «Севастополь»),

Буковина может прекратить существование. Итоги 5 тура 1 лиги

Матч тура

«Николаев» и «Десна» стартовали в этом чемпионате не очень удачно. Черниговцы, которые провели прошлый сезон на очень хорошем уровне, в этом не радуют своих болельщиков яркими результатами, набрав в 4 турах всего 5 очков.

«Десна» с первых минут не стеснялась атаковать, хоть и играла не дома. Бовтрук, а несколько позже и Картушов угрожали воротам Антоненко, но их попытки были тщетны.

А вот «муниципалы» атаковали опаснее. После нескольких не очень острых атак хозяева заработали пенальти, которое реализовал игрок «Николаева» Поднебенный – 1:0.

Все остальные интересные события уже происходили во втором тайме. «Десна», которая активно штурмовала ворота «корабелов», добилась своего в начале второй половины игры – Картушов незамысловатым

Представляем вашему вниманию прямую трансляцию поединка Второй лиги Украины.

Телекомпанія ТВА
Телекомпанія ТВА14 квітня 2021, 14:23

Сегодня, 14 апреля, пройдет поединок 17-го тура Второй лиги в группе А, в котором Буковина на своем поле примет винницкую Ниву.

После 15 игр Буковина занимает седьмое место в турнирной таблице, набрав 19 очков, а у винницкой команды 16 баллов и восьмая строчка.

Следить за событиями поединка Буковина — Нива Винница вы можете в видео онлайн-трансляции, которая начнется сегодня, 14 апреля, в 16:00 по киевскому времени:

Хочешь быть в курсе всех событий?Football.uaзапустил приложения на Android и iOS!​Переходи по ссылкам и будь в тренде!ПриложениеAndroid,ПриложениеiOS.

Страницы: Развернуть