НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Новости ###

Буковина уверенно обыгрывает Титан

«Буковина» (Чернівці) – «Титан» (Армянськ) – 5:2 (4:1)«Буковина»: Когут, Новотрясов (Аблітаров, 74), Лупашко, Вечтомов, Донець, Дорош, Керчу, Сібіряков (Савін, 61), Сантрапинських (Орловський, 88), Семенюк (Маковійчук, 56), Платон.«Титан»: Кошелев, Смалько (Башлай, 46), Покосенко, Карпенко, Фартушняк, Нудний (Кравченко, 46), Войнаровський (Абляметов, 56), Кліментовський (Ключик, 46), Култишев, Жигалов, Прокопченко.Голи: Сантрапинських (6,31,81), Семенюк (33), Платон (39), Прокопченко (44, +60).На 49-й хвилині Платон не забив пенальті.Попередження: Вечтомов (30), Карпенко (31), Лупашко (35), Прокопченко (36), Кліментовський (43), Култишев (57), Покосенко (72), Платон (72), Кравченко (84).Вилучення: Платон (90+1, повторне попередження).

Завтра чернівецька «Буковина» у контрольному матчі зустрінеться з командою «Університет» (Чернівці). Нагадаємо, що наприкінці минулого року матчем із «Університетом» підопічні Вадима Зайця завершували міні – збір, який відбувався в Чернівцях. Тоді «Буковина» перемогла з рахунком 1:0. Зазначимо, що «Університет», який приступив до тренувань 30 січня, готується до матчів студентської першості України.

Матч «Буковина» - «Університет» відбудеться 2 лютого (ФОК «Олімпія», початок о 15.00).

Буковина всухую разгромила Шахтер-3

Черговим суперником чернівецької «Буковини», яка продовжує готуватися до офіційних матчів у Криму, став колектив другої ліги (група «Б») «Шахтар – 3» (Донецьк).На 2 хвилині гри після виконання кутового Олегом Керчу, боротьбу у гравців донецької команди виграв Олександр Вечтомов. На жаль, удару Олександра трохи забракло влучності. Через 2 хвилини футболістів гірників вийшов на «побачення» з Богданом Когутом та пробив повз ворота «Буковини».На 12 хвилині зустрічі гравці «Буковини» провели непогану атаку, яка завершувалася ударом Руслана Платона – шкіряна куля пройшла поруч зі стійкою. Згодом Олег Керчу (14 хвилина) обіграв на лівому фланзі двох футболістів донецької команди та зіграв у «стінку» з Русланом Платоном. На жаль, вийшовши на «побачення» з голкіпером суперника, Олег у «рамку» не влучив. А на 18

Буковина не смогла обыграть Сумы

11 березня чернівецька «Буковина» зіграла у Новопавлівці (АР Крим) черговий контрольний поєдинок. Підопічним Вадима Зайця протидіяли гравці колективу першого дивізіону ПФК «Суми».На 3 хвилині матчу удару по «рамці» «Сум» з метрів 25 завдавав Роман Дорош. У цьому ігровому епізоді вдало діяв голкіпер суперника Микола Павленко. Через чотири хвилин гравець «Сум» Анатолій Масалов виконував штрафний. Шкіряна куля пройшла вище воріт. На 21 хвилині зустрічі сумчани провели ще одну атаку. М'-яч у «рамку» «Буковини» не потрапив. Згодом Степан Маковійчук (27 хвилина), який обіграв гравця на лівому фланзі, зробив простріл у штрафну. На жаль, Руслан Платон завдати влучного удару не зміг.На 33 хвилині матчу потенційний новачок «Буковини» зробив простріл вздовж воріт суперника, однак захисник «Сум» випередив Руслана Платона

Контрольный матч. Буковина - Минай (Закарпатская область) - 2:3

Контрольный матч.

"Буковина" - "Минай" (Закарпатская область) - 2:3

Голы: Гуськов, Раца - Кополовец (два), Гегедош.

"Буковина": Мозиль, Терехов, Найко, Темеривский, Керчу, игрок на просмотре, Клак, Чеботарев, Гуськов, игрок на просмотре, Савчук.

Во втором тайме на замену вышли: Чернобай, Генык, Жовтюк, Гудак, Бойчук, Мироненко, Снежко, Шишигин, Раца, Ярошенко, Илюк.

"Минай": Бабенко, Дзьоба, Пустовит, Образцов, Федак, Допилка, Шпак, Лобода, Пиняшко, Дудаш, Машталир. На замену выходили: Хмельовский, Смокоровский, Беца, Минайленко, Микуляк, Кополовец, Гегедош.

9 марта черновицкая "Буковина" сыграет контрольную встречу

ФСК «Буковина» продовжила контракт на один рік із перспективним півзахисником Борисом Орловським. У чернівецькій команді футболіст, який відомий за виступами у юнацькій збірній України (гравці 1993 року народження), дебютував у сезоні – 2010/2011.

За «Буковину» Борис Орловський зіграв 24 офіційні матчі.

Буковина - Чорноморець 0:4. Хто сильніший – то й і правий

Чернівці. Стадіон "Буковина"

Арбитр: Ігор Пасхал (Херсон)

"Буковина" (Чернівці) - "Чорноморець" (Одеса) 0:4

Голи: Аржанов 4, Діденко 17, Назаренко 28, Назаренко 49

"Буковина": Одольський, М.Косован, Сивка, Степанков, Загідулін, Пантя, Рябий, Найко, Немтінов, Темерівський, Жовтюк

"Чорноморець": Безотосний, Тейку (Шиндер 46), Зубейко, Слінкін, Сіваков, Назаренко, Балашов, Гречишкін (Мартиненко 46), Аржанов, Діденко, Ковальчук

Попередження: Степанков 22, Жовтюк 26 - Діденко 36, Шиндер 53, Зубейко 90+4

Ніхто в Чернівцях не мав ніяких ілюзій на рахунок кубкового матчу із «Чорноморцем». Так, одесити наразі не в тій формі, щоби дивувати всіх. Так, одесити вилетіли з Ліги Європи та зіграли останній

Кубок Украины. Буковина - МФК Николаев 0:0 (пен. 4:5). Видео голов и обзор матча

22 июля. Черновцы. Стадион "Буковина". Кубок Украины

"Буковина" (Черновцы)- МФК "Николаев" - 0:0 (4:5 пен.)

Буковина не приедет на матч с Гелиосом

Команда из Черновцов уведомила футбольный клуб "Гелиос" о том, что она не прибудет в Харьков для проведения матча 12-го тура первенства Украины среди коллективов первой лиги сезона 2014/2015 гг.

Исходя из этого, согласно положениям Регламента, в субботу, 11 октября, на стадионе "Солнечный", где намечено проведение матча "Гелиос" - "Буковина", будет проведена процедура начала игры.

А судьба результата матча затем будет решаться в дисциплинарных органах.

Буковина відкриває власний фан-шоп!

Першоліговий клуб робить серйозний крок у напрямку зближення футболу з народом.

В першолігових Чернівцях днями відкриється клубний магазин - подія, якій можуть позаздрити уболівальники деяких команд Прем'єр-ліги.

Иван Дронь покинул пост президента ФСК Буковина.

fcbukovyna.com
fcbukovyna.com29 серпня 2014, 13:41

Как сообщает Чернівецький Промінь, игра против Зирки может стать для Буковины последней. Из надежных источников стало известно о том, что Иван Дронь покинул пост президента клуба.

Говорят, что новый-старый президент клуба так и не получил от местных властей определенных гарантий в помощи при содержании Буковины.

Известно, что на выездной матч с Горняком-Спорт Буковина ездила за счет средств, вырученных на матче с одесским Черноморцем в рамках кубка Украины.

Контрольний матч.

"Буковина" (Чернівці) - Гвардієць" (Гвардійске) - 2:0

Голи: Семенюк, Дорош.

"Буковина": Новотрясов, Донець, Вечтомов, Керчу, Лупашко, Дорош, Єлов, Маковійчук, Дитятьєв, Орловський, Семенюк + потенційні новачки.

Сьогодні завершився навчально-тренувальний збір чернівецької "Буковини", який відбувався у Криму (Новопавлівка, ГСК "СКІФ").

7 липня підопічні Вадима Зайця зіграли контрольний матч із командою "Гвардієць" (Гвардійське, АР Крим). Цей колектив виступає у аматорській першості України. Чернівецька команда перемогла з рахунком 2:0. У другій половині зустрічі відзначилися Олександр Семенюк і Роман Дорош.